Syntetyczne worki WORWO

Wytrzymałe, pojemne i perfekcyjnie dopasowane do Twojego modelu odkurzacza!

Zastanawiasz się nad wyborem najlepszego worka do odkurzacza?

Postaw na modele syntetyczne, które w porównaniu z tradycyjnymi workami papierowymi gwarantują lepszą filtrację pyłów i mniejszą eksploatację Twojego urządzenia.
Zdjęcie
 
Syntetyczne worki WORWO powstały dzięki innowacyjnym technologiom. Materiały, których użyliśmy podczas produkcji, są niezwykle wytrzymałe i bardziej wydajne, a filtracja jest aż o 29% lepsza niż w przypadku worków papierowych.

Odkryj najważniejsze cechy syntetycznych worków WORWO

POMAGAJĄ WYELIMINOWAĆ ALERGENY
POMAGAJĄ WYELIMINOWAĆ ALERGENY

Już nie musisz martwić się emisją zebranego przez odkurzacz kurzu. Jest ona zredukowana praktycznie do zera! To oznacza, że pyłki, zarodniki pleśni, roztocza i ich odchody nie wydostają się z syntetycznego worka, a Twój dom jest nieskazitelnie czysty i przyjazny nawet dla alergika.
ZWIĘKSZAJĄ MOC SSANIA ODKURZACZA
ZWIĘKSZAJĄ MOC SSANIA ODKURZACZA

Pełny worek papierowy zawsze sprawiał, że odkurzacz zmniejszał moc ssania? Zapomnij o tym! W workach WORWO powietrze przepływa sprawnie, a urządzenie cały czas działa efektywnie i cicho. Sprzątanie jest proste, szybkie i dokładne – nawet jeśli worek syntetyczny jest już przepełniony.
MAJĄ WIĘKSZĄ WYDAJNOŚĆ
MAJĄ WIĘKSZĄ WYDAJNOŚĆ

Worki syntetyczne mają kilka niezależnych warstw o różnych strukturach, co sprawia, że wydajność naszych produktów wzrasta trzykrotnie w porównaniu z tradycyjnymi papierowymi modelami. Decydując się na worek WORWO, oszczędzasz pieniądze, a także sprzątasz szybciej i wydajniej.

Poznaj syntetyczne modele worków WORWO